logo
logo
zbudujmydom.pl
Nowoczesny portal informacyjny

Kompleksowa ochrona Twojego domu

Data utworzenia: 13 sierpnia 2019
Słowa kluczowe: systemy alarmowe,ochrona domu,systemy alarmowe
Remont i wykończenie
Inne
Źródło: Fibaro
Każdemu z nas zależy na ochronie tego, co dla niego najcenniejsze. Bez względu na to, czy znajdujemy się w domu, czy poza nim, nie jesteśmy w stanie samodzielnie zadbać o bezpieczeństwo naszych bliskich i naszego dobytku. Zapewnić im nieustanną ochronę o każdej porze dnia i nocy mogą jedynie inteligentne systemy alarmowe, które pozwalają na stałe monitorowanie tego, co dzieje się w pobliżu oraz na terenie naszej posesji. Smart rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa to prawdziwy przełom na rynku systemów alarmowych, który nareszcie pozwoli nam spać spokojnie.

Systemy alarmowe, które potrafią więcej niż myślisz

Inteligentne systemy alarmowe są w stanie zapewnić nam znacznie więcej niż zwykłe zabezpieczenia i urządzenia alarmowe dostępne na rynku. Zabezpieczenie domu jednym kliknięciem, błyskawiczne powiadomienia na telefon po wykryciu ruchu na terenie posesji, a wreszcie - możliwość znakomicie zintegrowanego systemu alarmowego z poszczególnymi urządzeniami znajdującymi się na terenie domu to tylko niektóre z możliwości oferowanych nam przez smart urządzenia z zakresu bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu w nich najnowocześniejszych technologii stały nadzór i błyskawiczne reagowanie na podejrzane bodźce będą możliwe w nieosiągalnej do tej pory skali.

Chcąc dowiedzieć się, na czym polega innowacyjność inteligentnych systemów alarmowych od Fibaro i co wyróżnia je spośród innych możliwości dostępnych na rynku, postanowiliśmy zadać kilka pytań producentom marki.

Zadbaj o bezpieczeństwo z systemami alarmowymi Fibaro

Smart produkty od Fibaro to innowacyjność i funkcjonalność najwyższej klasy, które umożliwiają stworzenie kompatybilnej sieci zabezpieczeń chroniącej nasz dom. Zewnętrzne czujniki ruchu i kamery, a wreszcie Intercom zapewnią naszej posiadłości odpowiednią ochronę. Możliwość zintegrowania poszczególnych urządzeń z systemem monitoringu pozwoli sprawować kontrolę nad naszą posesją nawet pod naszą nieobecność. Ewentualne wtargnięcie zostanie zasygnalizowane natychmiastowo za pomocą syreny alarmowej i dźwiękowej, co skutecznie odstraszy włamywaczy jeszcze przed przyjazdem ochrony. Dzięki uruchomieniu oświetlenia i dźwiękowego sygnału alarmowego nasz dom będzie widoczny i słyszalny z daleka.

Inteligentne systemy alarmowe: stała kontrola nad Twoim domem

Urządzenia Fibaro pozwalają na stworzenie znakomicie zintegrowanych systemów alarmowych, dzięki którym będziemy mieć nieustanną kontrolę nad swoim domem. Producenci zadbali o to, aby smart produkty Fibaro umożliwiały wdrożenie szeregu rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego z nas. Wystarczy zintegrować czujnik ruchu z systemem monitoringu, by czuwał nad posesją w dzień i w nocy. W przypadku wykrycia ruchu, błyskawicznie otrzymamy na telefon powiadomienie z nagraniem, na którym będziemy mogli sprawdzić, czy istnieje ewentualne zagrożenie. To jednak nie wszystko. Aplikacja Fibaro Home Center umożliwi nam zdalne uzbrajanie i rozbrajanie alarmu, a także zapewni stały dostęp do podglądu z kamer monitoringu. Chcemy zdalnie sprawdzić stan wszystkich czujników? Nic prostszego – z aplikacją Fibaro możemy to zrobić w każdym momencie. Wystarczy zerknąć na telefon, aby upewnić się, czy nasza rodzina i dobytek są odpowiednio zabezpieczone.

Odkryj magię wirtualnego klucza do domu

Rozwiązania z zakresu inteligentnych systemów alarmowych to nie tylko stała ochrona dobytku i podniesienie poziomu bezpieczeństwa naszych bliskich, lecz także szereg udogodnień, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i podniosą komfort życia wszystkich mieszkańców naszego domu. Umówiliśmy się ze znajomymi, ale nie zdążymy dotrzeć przed nimi? Zaczął padać deszcz, a nasze dziecko znowu zapomniało zabrać ze sobą kluczy? A może kurier stoi pod drzwiami z ważną przesyłką, podczas gdy nie ma nas w domu? Smart system Fibaro umożliwia nam dogodne rozwiązanie – wystarczy udostępnić zaufanym osobom wirtualny klucz do naszego domu, aby mogły wejść do środka. Dzięki Intercomowi nikt nie będzie czekał na nas pod drzwiami, a paczka znajdzie się w bezpiecznym miejscu.

A podczas Twojej nieobecności...

Wyjeżdżamy na wakacje albo wyjazd służbowy? Z systemami alarmowymi Fibaro wszystko będziemy mieć pod kontrolą. Wystarczy uzbroić alarm i zamknąć drzwi wejściowe, a smart produkty strzegącego naszego domu wykonają za nas resztę. Dzięki wakacyjnej scenie system umożliwi nam symulowanie naszej obecności w domu, poprzez włączanie świateł oraz domowych sprzętów. Nasz sąsiad zgodził się doglądać posiadłości w czasie naszej nieobecności? W razie ewentualnego zagrożenia otrzyma powiadomienie na telefon i będzie mógł sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

Chciałbyś poznać więcej zalet inteligentnych systemów alarmowych? Odwiedź stronę producenta FIbaro i przekonaj się, jak szerokie możliwości posiadają oferowane przez niego smart urządzenia!

Źródło: Materiały informacyjne firmy Fibaro

śledź nas na Facebook
Najnowsze
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
śledź nas na Facebook

Najczęściej czytane

article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
article placeholder
zbudujmydom.pl
Nowoczesny portal budowlany
Portal zbudujmydom.pl tworzy zespół inżynierów budownictwa, którzy posiadają zarówno podstawy teoretyczne jak i duże doświadczenie praktyczne, zdobyte na budowach w całej Polsce. Część z naszych ekspertów stanowią czynni kierownicy budów, doświadczeni zarówno przy domach jednorodzinnych jak i przy dużych inwestycjach budowlanych. Staramy się w jasny i przejrzysty sposób omawiać cały proces budowlany od fundamentów aż po dach i ostatecznie wykończenie domu. Przedstawiamy również porady związane z kwestiami formalno-prawnymi, aby ułatwić poruszanie się we właściwych przepisach, co wcześniej czy później spotka każdego inwestora.
Korzystając ze strony, akceptujesz naszą politykę prywatności i wyrażasz zgodę na zapisywanie cookies.